Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Filmi fillon më: 26.04.2019

Avengers: Endgame

Filmi fillon më: 02.05.2019

Long Shot

Filmi fillon më: 09.05.2019

Pet Sematary

Filmi fillon më: 09.05.2019

UglyDolls

Filmi fillon më: 16.05.2019

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

Filmi fillon më: 16.05.2019

Pokémon Detective Pikachu

Filmi fillon më: 28.03.2019

2 Gisht Mjaltë

Filmi fillon më: 26.04.2019

Avengers: Endgame

Filmi fillon më: 02.05.2019

Long Shot

Filmi fillon më: 11.05.2019

Dialogues des Carmélites (Opera), NY MET, 2019

Filmi fillon më: 16.05.2019

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

Filmi fillon më: 16.05.2019

Pokémon Detective Pikachu

Filmi fillon më: 23.05.2019

Brightburn

Filmi fillon më: 23.05.2019

The Sun Is Also a Star

Filmi fillon më: 24.05.2019

Aladdin

Filmi fillon më: 30.05.2019

Godzilla: King of the Monsters

Filmi fillon më: 30.05.2019

Rocketman

Filmi fillon më: 30.05.2019

The Hustle

Fillimi i Eventit: 11.11.2018

Sezoni i Baletit të Bolshoit 2018/2019

Fillimi i Eventit: 19.05.2019

Carmen Suite / Petrushka, BOLSHOI, 2019

Fillimi i Eventit: 30.05.2019

Ladies Night - The Hustle

Fillimi i Eventit: 06.06.2019

Superheroes Night - Dark Phoenix

Pet Sematary

Pet Sematary

Doktori Louis Creed dhe bashkëshortja e tij, Rachel, zhvendosen nga Boston në një zonë rurale në Maine, së bashku me dy fëmijët e e tyre. Çifti shumë shpejt zbulon një varrezë misterioze të fshehur thellë në pyll, pranë shtëpisë së tyre të re.

Më shumë
Long Shot

Long Shot

Kur Fred Flarsky ribashkohet me fiksimin e tij të parë, një prej femrave më influencuese në botë, Charlotte Field, ai e magjeps atë. Teksa ajo përgatitet për të konkuruar për Presidente, Charlotte punëson Fredin si shkruesin e fjalimeve të saj dhe këtu nisin debatet mes tyre.

Më shumë
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

Pas ndodhive shkretuese në "Avengers: Infinity War", universi është shkatërruar. Me ndihmën e aleatëve të mbetur, Avengers bashkohen dhe një herë për të zhbërë veprimet e Thanos dhe për të rivendosur rendin në univers.

Më shumë

Na Ndiqni

Kliko