Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night

Ladies Night - Like a Boss

Ditën e enjte, datë 20 shkurt, ora 20:00 ju presim në eventin Ladies Night dedikuar filmit "Like a Boss'", i cili do të organizohet në Cineplexx TEG!


Çmimi: 550 lekë

Ladies Night është një event special që Cineplexx organizon për premierat e titujve më të rëndësishëm të kinemasë.

DETAJET E EVENTIT

• 5 sete dhuratë me produkte nga Fatmarrela
• 5 bileta per koncertin e MALUMA nga Connext Albania
• 2 pako dhuratë me produkte nga Olivos Beauty & Care
• Koktejl në hyrje
• Foto e personalizuar falas nga Selfie Mirror Albania
• Fotograf

Like a Boss

Dy shoqe me ideale shumë të ndryshme themelojnë së bashku një kompani bukurie. Njëra prej tyre është më praktike, ndërsa tjetra kërkon të sigurojë pasurinë e jetës dhe të ketë një stil luksoz jetese.

Cineplexx TEG:

Programi do të bëhet publik së shpejti

Like a Boss